Straipsniai

Vaikų imuniteto stiprinimas

Kas geriau stiprina vaiko imunitetą – bičių pienelis ar pikis t.y. propolis? Vienam vaikui 6 metai, kitam 2. Ar yra toks tepaliukas, kuri galima patepti panosiuką, kad nekibtų slogos?

Vienareikšmiai, imuninės sistemos stiprinimui geriau vartoti propolio preparatus. Lyginant su kitais biologiniais analogais, prie jo “nepriprantama”. Mes gaminame Propolio kapsules, kurias paprasta ir patogu vartoti. Suaugusiems po 2, vaikams iki 8 metų po 1 kapsulę į dieną. Jaunesniems vaikams, kylant problemoms sugirdyti kapsules, kapsulę reikėtų išardyti ir sugirdyti miltelius (galima įmaišyti į maistą). Nuo slogos arba profilaktiškai, kad neužsikrėsti peršalimo ligomis, galima nosies landas patepti Propolio aliejumi. Jis neišsausina nosies gleivinės, palengvina slogos eigą, o jeigu laiku pradėjus vartoti – sloga net neprasideda.

Bičių pienelis irgi turi imunostimuliacinių savybių, bet jis naudingesnis, kaip biostimuliatorius, suaktyvinantis biologinius procesus žmogaus organizme. Vartotinas, kada reikia atstatyti organizmą po ligos ar pervargimo. Vaikams rekomenduojama, kai vaikas vangus, nevalgo, blogai vystosi arba reikia atsigauti po ligos.