Produktai

PROPOLIO ALIEJUS PLIUS. Aliejinis propolio ekstraktas su mėtų, eukaliptų, rozmarinų, pušų, gvazdikėlių eteriniais aliejais, mentolu

Produkto aprašymas

PROPOLIO ALIEJUS PLIUS 15 ml

Aliejinis propolio ekstraktas su mėtų, eukaliptų, rozmarinų, pušų, gvazdikėlių eteriniais aliejais, mentolu. Skirtas higieninei odos ir gleivinių priežiūrai. Dermatologų patikrinta.

Tai kūno priežiūros aliejus, gerai įsigeriantis ir intensyviai šaldantis odą. Aliejuje esantis mentolis suteikia vėsos pojūtį, skatina kraujotaką, taip mažina skausmo simptomus. Aliejaus sudėtyje esantys eteriniai aliejai bei propolio ekstraktas palengvina kvėpavimo takų problemų sukeltus simptomus, esant slogai, kosuliui. Padeda natūraliai apsisaugoti nuo uodų ir kt. vabzdžių

Tepti odą ir gleivines 2 – 4 kartus per dieną.

Nerekomenduojama vartoti žmonėms, alergiškiems produkto sudėtinėms dalims.

Laikymo sąlygos: laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, sausoje tamsioje, vaikams neprieinamoje ir nepastebimoje vietoje.

INGREDIENTS: HELIANTHUS ANNUS SEED OIL*, PROPOLIS*, MENTHA PIPERITA OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS OIL, EUCALYPTUS GLOBULUS OIL, PINUS SYLVESTRIS OIL, EUGENIA CARYOPHYLLUS OIL, MENTHOL.

* 96,6 % ECOCERT ar natūralios prigimties komponentų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašykite pirmą atsiliepimą apie “PROPOLIO ALIEJUS PLIUS. Aliejinis propolio ekstraktas su mėtų, eukaliptų, rozmarinų, pušų, gvazdikėlių eteriniais aliejais, mentolu”


keturi − = 3