Produktai

PROPOLIO ALIEJUS PLIUS. Aliejinis propolio ekstraktas su mėtų, eukaliptų, rozmarinų, pušų, gvazdikėlių eteriniais aliejais, mentolu

Pirkti

Produkto aprašymas

PROPOLIO ALIEJUS PLIUS

Propolio aliejus PLIUS

15 ml

Aliejinis propolio ekstraktas su mėtų, eukaliptų, rozmarinų, pušų, gvazdikėlių eteriniais aliejais, mentolu skirtas higieninei odos ir gleivinių priežiūrai. Dermatologų patikrinta.

Tai kūno priežiūros aliejus gerai įsigeriantis ir šaldantis odą. Aliejuje esantis mentolis suteikia vėsos pojūtį, skatina kraujotaką. Aliejaus sudėtyje esantys eteriniai aliejai bei propolio ekstraktas palengvina kvėpavimo takų problemų sukeltus simptomus. Padeda natūraliai apsisaugoti nuo uodų ir kitų vabzdžių.

Tepti odą ir gleivines 2 – 4 kartus per dieną.

Nerekomenduojama vartoti žmonėms, alergiškiems produkto sudėtinėms dalims.

6 daugiau veikliuju medziagu
8 patikrinta dermatologu
1 nosiai geras
5 be sintetinu dazikliu

Laikymo sąlygos: laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje, sausoje tamsioje, vaikams neprieinamoje ir nepastebimoje vietoje.

INGREDIENTS: HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL*, PROPOLIS*, MENTHA PIPERITA OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS OIL, EUCALYPTUS GLOBULUS OIL, PINUS SYLVESTRIS OIL, EUGENIA CARYOPHYLLUS OIL, MENTHOL.

* 96,6 % natūralios prigimties komponentų.

Galima įsigyti:

CAMELIA
gintarine vaistine
norfos vaistine
mano-vaistine

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašykite pirmą atsiliepimą apie “PROPOLIO ALIEJUS PLIUS. Aliejinis propolio ekstraktas su mėtų, eukaliptų, rozmarinų, pušų, gvazdikėlių eteriniais aliejais, mentolu”

Pirkti