Lithuanian business gifts


Lietuviškos verslo dovanos iš Lietuvos laukų!

verslo dovanos

Artėjant didžiosioms metų šventėms, vis dažniau susimąstome apie galimas dovanų idėjas. Jų ieškome ne tik patiems artimiausiems – tenka apgalvoti ir dovanas kolegoms, viršininkui ar verslo partneriams. Tuomet, kai juos norisi nustebinti originaliais sprendimais, ypač praverčia lietuviškos verslo dovanos su bičių produktais.

Dar senais laikais bičių produktai buvo vertinami dėl savo privalumų. Tokios Kalėdinės lietuviškos dovanos leis parodyti išskirtinį dėmesį ir rūpestį – atvėsus orams, vis dažniau girdime apie būtinybę daugiau dėmesio skirti organizmo stiprinimui.

Pasirinkimas šiuo atveju išties platus:

  • Medaus arbatos.
  • Produktai su bičių pikiu (propoliu);
  • Produktai su bičių suneštomis žiedadulkėmis;
  • Su bičių pieneliu ar duonele;
  • Išskirtinė kosmetika su bičių produktais.

Privalumų ir skirtingų produktų pavyks rasti ir kur kas daugiau – pavyzdžiui, jei reikia Kalėdinės lietuviškos dovanos, ja gali tapti ir medus ar medaus arbata. Toks variantas bus neįpareigojantis, tačiau išties vertingas, tad tiks ir darbuotojams, ir verslo partneriams. Lietuviškos verslo dovanos turėtų sužavėti tarptautinius partnerius – tokiu būdu reprezentuosite ne tik save, bet ir mūsų kraštą.

Dažnai teikiant verslo dovanas rekomenduojama jas pasižymėti ir savo logotipu – tokiu būdu pavyks ir šventiniu laikotarpiu neįkyriai priminti apie save. Tad siūlome Jums rinktis specialius natūralių produktų rinkinius ar kitus gaminius, ant kurių bus galima uždėti ir Jūsų įmonės ženklą – taip ne tik parodysite malonų dėmesį, bet ir pareklamuosite savo veiklą.

Pasirinkta dovana taip pat dažnai byloja apie Jūsų įmonės vertybes, tad jeigu vertinate natūralumą ir aukštą kokybę – mūsų siūlomos lietuviškos verslo dovanos leis partneriams parodyti, kad linkite jiems paties geriausio.

No comments yet.

Leave a Reply