D.U.K.

Laukiuosi (5 mėn). Ką galėtumėt parekomenduoti iš savo produktų imuninei sistemai pastiprinti, kad butu galima vartoti nėščiosioms ?

6 metukų dukrytei labai išsausėjusi viso kūno oda net ir vasaros laiku, ką rekomenduotumėte vartoti iš jūsų produkcijos norint išvengti odos išsausėjimo.

Kas geriau stiprina vaiko imunitetą - bičių pienelis ar pikis t.y. propolis? Vienam vaikui 6 metai, kitam 2. Ar yra toks tepaliukas, kuri galima patepti panosiuką, kad nekibtų slogos?

Ar yra bičių pikio preparatų, kurie mažintų skrandžio rūgštingumą. Gal galima būtų visus tuos simptomus palengvinti vartojant bičių preparatus? Nuo opų kiek supratau tinka Procalendas. Gal galimas ir kelių preparatų vartojimas?

Ar galima bičių duonelę su propoliu ir medumi naudoti diabetikams?

Norečiau plačiau žinoti ką reiškia raidės MDF. Pvz. Propolio skystas ekstraktas MDF.

Vaikams 2 ir 4 metai, kad butu labiau atsparesni ligoms ketinu duoti bičių pienelio. Turiu įsigijus Apilaką MDF (10 mg) ir Apilaką 70 mg. Ar teisingai suprantu, kad pastarajame bičių pienelio vienoje tabletėje yra 70 mg, o MDF tik 10 mg? Jei taip, tai produktai skiriasi tik savo stiprumu? Prie bičių pienelio aprašymo yra parašytas vartojimo kursas organizmo stiprinimui. Jei paros doze yra 30mg., o tabletėj pienelio yra 70 mg., tai kad nedalinti vaikui tabletės į kelias dalis, ar galima duoti Apilako MDF(10 mg) vieną tabletę per dieną?